•  
   منبع خبر : مشهدنیوز
   تعداد بازدید: 43
   کد: 187669
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   مدیرکل حوزه شهردار و امورشورای اسلامی شهر شهرداری مشهد؛

   مباحث مرتبط با آموزش های فرهنگ شهروندی در مدارس ارائه شود

   معتقدم که می توان با همکاهنگی با آموزش و پرورش کارشناسانی را به مدارس اعزام و موضوعات مرتبط با فرهنگ شهروندی ازجمله استفاده از قطار شهری را به دانش آموزان ارائه کرد.
   مباحث مرتبط با آموزش های فرهنگ شهروندی در مدارس ارائه شود

   مدیرکل حوزه شهردارو امورشورای اسلامی شهر شهرداری مشهد با اشاره به اهمیت ترویج و توسعه فرهنگ شهروندی به ویژه درمیان دانش آموزان گفت: ارائه مباحث مرتبط با آموزش های فرهنگ شهروندی درمدارس یکی از راه های تاثیر گذار درتوسعه فرهنگ شهروندی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی درحاشیه بازدید ازویژه برنامه های قطارشهری در حوزه آموزش فرهنگ شهروندی طرح "ایستگاه شهروند" که با حضورمجتبی بهاروند رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرمشهد انجام شد، افزود: اجرای طرح آموزشی"ایستگاه شهروند" با حضور دانش آموزان در ایستگاه قطارشهری از سوی شرکت بهره برداری قابل تقدیر است که سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری نیز می تواند در این گونه طرح ها مشارکت داشته باشد.
   وی ادامه داد: معتقدم که می توان با همکاهنگی با آموزش و پرورش کارشناسانی را به مدارس اعزام و موضوعات مرتبط با فرهنگ شهروندی ازجمله استفاده از قطار شهری را به دانش آموزان ارائه کرد.
   آموزش دانش‌آموزان آثار و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر رده های سنی دارد
   همچنین مجتبی بهاروند رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد نیز در حاشیه بازدید از طرح "ایستگاه شهروند" اظهارکرد: اقدام بسیار ارزشمندی از سوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد در آموزش به دانش آموزان انجام شده است.
   وی افزود: ارائه آموزش‌هایی که در این دوره شاهد آن هستیم فراتر از وظایف و مسئولیت های تعریف شده برای شرکت بهره‌برداری قطارشهری است، لذا معتقدیم سازمان اجتماعی و فرهنگی نیز که مسئول مستقیم فعالیت در حوزه آموزش های فرهنگ شهروندی است، باید در این زمینه همکاری داشته باشد تا تاثیرگذاری و جامعه هدف بیشتری را بتوان تحت پوشش قرارداد.
   وی در ادامه گفت: آموزش دانش‌آموزان آثار و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر رده های سنی دارد؛ کودکان تاثیرگذاری خوبی روی والدین دارد که طرح همیار پلیس، مصداق بارزی برای این مدعاست.

   تعداد بازدید: 43
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 679,850
  تعداد بازدید امروز : 506
  تعداد بازدید دیروز : 1,526
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/16 16:07
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد