•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 297
   کد: 154829
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد:

   عزم جزم مدیریت شهری در بروز تحولات اساسی در بخش حمل و نقل مشهد

   پشتیبانی از حمل و نقل عمومی و حمل نقل انسان محور دو بعد اساسی است که در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌شود در این دوره مدیریت شهری و شورا اجرایی شود.
   عزم جزم مدیریت شهری در بروز تحولات اساسی در بخش حمل و نقل مشهد

   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بر عزم جزم مدیریت شهری در بروز تحولات اساسی در بخش حمل و نقل مشهد مقدس تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید برکچی با بیان این مطلب، در آیین رونمایی از تعمیر اساسی ناوگان خط یک قطار شهری مشهد که در محل تعمیرگاه سنگین شرکت بهره برداری قطار شهری برگزار شد، اظهار کرد: فرآیند راهبردی در دستور کار معاونت و کمیسیون حمل و نقل قرار دارد تا شاهد بروز تحولات اساسی در حوزه حمل و نقل این کلانشهر باشیم.
   وی با اشاره به اتکا به توان مهندسان داخلی، بیان کرد: از ابتدای شروع به کار و فعالیت خطوط قطار شهری در مشهد، موضوع تعمیر ناوگان و بهره‌مندی از توان مهندسان داخلی در تعمیر این سرویس حمل و نقلی مورد توجه بود. پس به همت مدیران حمل و نقلی از گذشته تا کنون این امر میسر شده و این موضوع کاری نیست که طی چند ماه گذشته رخ داده باشد، بلکه این مهم در طی سالیان اخیر محقق شده است.
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد افزود: امروز نیز همه دور هم جمع شدیم تا نتیجه کار متخصصان کشورمان را رونمایی کنیم.
   برکچی با بیان اینکه بحث اقتصاد حمل و نقل یکی از مباحث اصلی در حوزه حمل و نقل محسوب می‌شود، اظهار کرد: تاثیری که این حوزه بر کالاهای اساسی دارد، آنچنان دارای اهمیت است که اگر گوشه‌ای از کار در بخش حمل و نقل دچار آسیب شود، کل اقتصاد کشور را با بحران جدی مواجه می‌سازد.
   وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بخش حمل و نقل ریلی تاثیر به سزایی در کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی شهر دارد، تلاش جدی برای توسعه این بخش صورت می‌گیرد.
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به احداث اتوبان، بزرگراه، معابر و بولوارهای متعدد در شهر، گفت: اما همچنان شاهدیم معضل ترافیک بر قوت خود باقی است. به همین دلیل هدف اصلی در حوزه حمل و نقل باید بر موضوع کاهش زمان سفر متمرکز شود.
   برکچی ادامه داد: بر این اساس توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه حمل و نقل ریلی، بی.آر.تی و برقی کردن اتوبوس‌ها با هدف کاهش مدت زمان سفر دارای اهمیت و تاکید ویژه است.
   وی تاکید کرد: پشتیبانی از حمل و نقل عمومی و حمل نقل انسان محور دو بعد اساسی است که در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌شود در این دوره مدیریت شهری و شورا اجرایی شود.
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ابراز امیدواری کرد: با اقدامات در دست انجام، توسعه و یکپارچگی را در سیستم حمل و نقل عمومی شهر مشهد شاهد باشیم. 

   تعداد بازدید: 297
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,569,248
  تعداد بازدید امروز : 1,850
  تعداد بازدید دیروز : 2,142
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/04 10:46
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد