•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 413
   کد: 149553
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
   درخواست شهروندان برای افزایش ساعت و روزهای سرویس‌دهی خط 2 قطارشهری؛

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد: افزایش ساعت سرویس‌دهی به دلیل عملیات ایستگاه‌ها امکان‌پذیر نیست/ ساخت ایستگاه‌ها شبانه‌ انجام می‌شود

   به مرور که دیگر ایستگاه‌های خط 2 قطارشهری احداث شود ساعت سرویس‌دهی افزایش و هدوی قطارها کاهش پیدا می‌کند که در خط یک نیز این موضوع اتفاق افتاد و امری طبیعی است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد: افزایش ساعت سرویس‌دهی به دلیل عملیات ایستگاه‌ها امکان‌پذیر نیست/ ساخت ایستگاه‌ها شبانه‌ انجام می‌شود

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: افزایش ساعت سرویس‌دهی به دلیل اجرای عملیات عمرانی ایستگاه‌ها از ساعت 16 تا 4 صبح امکان‌پذیر نیست.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، وحید مبین‌مقدم در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص بیان کرد: در حال حاضر کار عمرانی تمامی ایستگاه‌های خط 2 قطارشهری مشهد به اتمام نرسیده لذا ناچاریم ساعت بهره‌برداری از این خط را محدود کنیم.
   وی افزود: در این راستا از ساعت 4 صبح تا ساعت 16، خط 2 قطارشهری مشهد توسط شهروندان بهره‌برداری می‌شود و بعد از آن از ساعت 16 تا 4 صبح پیمانکار مشغول احداث پروژه‌های عمرانی است لذا امکان سرویس‌دهی به طور تمام وقت وجود ندارد.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد تصریح کرد: عدم وجود امکان سرویس‌دهی به شهروندان در ساعات ساخت ایستگاه‌ها به دلیل برقی بودن شبکه قطارشهری است که با این وجود امکان انجام عملیات ساخت در زمان برق‌دار بودن وجود ندارد.
   مبین‌مقدم همچنین در پاسخ به گلایه شهروندان در خصوص ساعت کم سرویس‌دهی عنوان کرد: با راه‌اندازی دو ایستگاه سعدی و شریعتی در خط 2 و اتصال آن با خط یک، ساعت سرویس‌دهی این خط با 2 ساعت افزایش به ساعت 15 رسیده است؛ همچنین سرفاصله زمانی قطار نیز از 20 دقیقه به 15 دقیقه کاهش پیدا کرده است.
   وی ادامه داد: به مرور که دیگر ایستگاه‌های خط 2 قطارشهری احداث شود ساعت سرویس‌دهی افزایش و سرفاصله زمانی قطارها کاهش پیدا می‌کند که در خط یک نیز این موضوع اتفاق افتاد و امری طبیعی است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد همچنین در خصوص وجود تنها یک دسترسی به ایستگاه‌های خط 2 تصریح کرد: به محض اینکه شرکت ساخت، تجهیزات دیگر دسترسی‌ها را کامل کند آماده ارائه خدمت به شهروندان از این دسترسی‌ها هستیم. 

   تعداد بازدید: 413
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 892,599
  تعداد بازدید امروز : 89
  تعداد بازدید دیروز : 1,807
  آخرین به روزرسانی : 1399/04/22 11:53
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد