•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 1260
   کد: 121395
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
   در بین سازمان‌های شهرداری‌های کشور صورت گرفت؛

   کسب جایزه دو ستاره ملی تعالی سازمانی توسط شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد

   با توجه به شعار شرکت بهره‌برداری قطار شهری مبنی بر خدمت‌رسانی در سطح استاندارد و بین‌المللی و اجرای دقیق آن بیشترین امتیاز به دست آمده در حوزه‌های دستورالعمل‌ها، فرآیندها و روابط عمومی و ارتباط با مشتری این شرکت ارزیابی شد .
   کسب جایزه دو ستاره ملی تعالی سازمانی توسط شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد

   برای دومین سال متوالی در بین سازمان‌های شهرداری‌های کشور، شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد جایزه تقدیرنامه دو ستاره ملی تعالی سازمانی را دریافت کرد.
   به گزارش اداره روابط عمومی و  امور بین الملل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، قاسم طاهری در خصوص کسب این جایزه اظهار کرد: طرح جایزه تعالی سازمانی بر اساس مدل اروپایی از 14 سال گذشته در ایران آغاز به کار کرده و میزان پیشرفت در سرآمدی کار و کیفیت کار دو محور اصلی گزینش و بررسی آن است.
   وی تصریح کرد: توانمندی‌ها و نتایج کاری یک سازمان دو منظری است که نمرات بین صفر تا هزار را شامل می‌شود ضمن اینکه در اروپا هیچ سازمانی بالاتر از 850 نمره‌ای اخذ نکرده و در ایران نیز هیچ سازمانی به اندازه شرکت فولاد مبارکه امتیاز آور نبوده است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد ادامه داد: این جایزه دارای سه سطح است، سطح اول تعهد به تعالی است که شرکت‌های شرکت‌کننده موفق به کسب نمره لازم برای رسیدن به مرحله بالاتر نمی‌شوند ولی به دلیل دقت و تلاش در خور و شایسته گواهینامه تعهد را اخذ می‌نمایند.
   طاهری خاطرنشان کرد: سطح دوم نیز مخصوص تقدیرنامه‌هایی است که از یک تا چهار ستاره را شامل می‌شود و سطح سوم شامل تندیس بلورین و بالاترین نوع آن است .
   وی در ادامه گفت: بنا به گفته مدیر طرح تعالی سازمانی کشور تمامی سازمان‌هایی که برای نخستین بار اقدام به شرکت در این طرح می‌کنند، موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی می‌شوند ولی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد که در سال گذشته برای نخستین بار اقدام به شرکت در این طرح کرده و موفق به دریافت جایزه تک ستاره شده بود، در سال جاری و در دومین دوره حضور موفق به کسب جایزه دو ستاره تعالی سازمانی گردید.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد افزود: مدت زمان 8 ماه گذشته اقدام به مهیا کردن شرایط برای شرکت در طرح جایزه تعالی سازمانی نمودیم و هم‌زمان با بهمن‌ماه سال جاری به مدت 4 روز ارزیابان کشوری این طرح با حضور در شرکت بهره‌برداری قطار شهری اقدام به بررسی و ارزیابی کامل نمودند تا امتیاز این شرکت در جایزه فوق مشخص شد.
   طاهری ادامه داد: با توجه به شعار شرکت بهره‌برداری قطار شهری مبنی بر خدمت‌رسانی در سطح استاندارد و بین‌المللی و اجرای دقیق آن بیشترین امتیاز به دست آمده در حوزه‌های دستورالعمل‌ها، فرآیندها و روابط عمومی و ارتباط با مشتری این شرکت ارزیابی شد .
   شایان ذکر است؛ مراسم اهدای جایزه چهاردهمین همایش تعالی سازمانی با حضور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد و مدیران این طرح در محل سالن همایش‌های صداوسیمای کشور برگزار شد.

   تعداد بازدید: 1260
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,723,221
  تعداد بازدید امروز : 118
  تعداد بازدید دیروز : 1,606
  آخرین به روزرسانی : 1401/03/04 15:08
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :05133422233
  فاکس :05133423311
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد