•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 874
   کد: 107452
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۶/۲۳

   شهروندان توجه داشته باشند قبل از ورود به ایستگاه قطارشهری برای نظم بهتر سفر خود به ساعت سرویس‌دهی و سرفاصله بین قطارها که در تابلوی ایستگاه قطارشهری نصب شده است توجه داشته باشند تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

   شهروندان توجه داشته باشند قبل از ورود به ایستگاه قطارشهری برای نظم بهتر سفر خود به ساعت سرویس‌دهی و سرفاصله بین قطارها که در تابلوی ایستگاه قطارشهری نصب شده است توجه داشته باشند تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.
    سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد: هیچ مورد محبوسی در آسانسورهای قطارشهری اتفاق نیفتاده است

   سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: در فضای مجازی یک مورد محبوسی شهروند در آسانسورهای قطارشهری منتشر شده که این مضوع صحت ندارد چرا که شهروند مذکور پس از اتمام سرویس‌دهی قطارشهری و در زمان قفل شدن درب‌های ایستگاه قطارشهری وارد ایستگاه شده است.
   به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل، میثم زارع در خصوص انتشار این خبر افزود: خانم سالخورده‌ای که شب گذشته وارد ایستگاه قطارشهری در واقع در زمان اتمام سرویس‌دهی وارد ایستگاه شده و به آخرین قطار اعزام شده نمی‌رسد که پس از این رخداد، به سمت درب خروجی و آسانسور قطارشهری می‌رود ولی در این فاصله نگهبان ایستگاه بدون اطلاع از حضور یک مسافر در ایستگاه درب خروجی ایستگاه را بسته و قفل نموده است.
   وی تصریح کرد: این شهروند ضمن بازگشت به ایستگاه متوجه قفل شدن دیگر درب‌های ایستگاه می‌شود به همین دلیل با خانواده و آتش‌نشانی تماس می‌گیرد ولی پیرو اطلاع یافتن نگهبان ایستگاه قطارشهری، وی مجددا اقدام به بازگشایی درب ورودی کرده و این مسافر را به بیرون از ایستگاه هدایت می‌کند.
   سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد در ادامه گفت: این اتفاق پس از اتمام ساعت سرویس‌دهی قطارشهری رخ داده یعنی شهروند در زمان اتمام سرویس‌دهی وارد محوطه ایستگاه شده و نگهبان در آن زمان وظیفه دارد درب‌های ورود و خروج به ایستگاه را بسته و قفل نماید.
   زارع ضمن عذرخواهی از این شهروند افزود: شهروندان توجه داشته باشند قبل از ورود به ایستگاه قطارشهری برای نظم بهتر سفر خود به ساعت سرویس‌دهی و سرفاصله بین قطارها که در تابلوی ایستگاه قطارشهری نصب شده است توجه داشته باشند تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

   تعداد بازدید: 874
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,832,012
  تعداد بازدید امروز : 267
  تعداد بازدید دیروز : 1,785
  آخرین به روزرسانی : 1400/11/02 13:57
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد