•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 684
   کد: 104415
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۱

   کاهش هدوی و افزایش زمان سرویس دهی در ایستگاه های فرودگاه و بوستان ریحانه

   سرفاصله زمانی این مسیر حدود 6 دقیقه کاهش پیدا کرده و سرویس‌دهی در نوبت صبح از ساعت 6 الی 9 و در نوبت عصر از ساعت 15 الی 21 انجام می شود؛ همچنین سرفاصله زمانی 30 دقیقه‌ای به 24 دقیقه کاهش پیدا کرده است.
   سرفاصله زمانی این مسیر حدود 6 دقیقه کاهش پیدا کرده و سرویس‌دهی در نوبت صبح از ساعت 6 الی 9 و در نوبت عصر از ساعت 15 الی 21 انجام می شود؛ همچنین سرفاصله زمانی 30 دقیقه‌ای به 24 دقیقه کاهش پیدا کرده است.

   سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد از افزایش ساعات بهره‌برداری و کاهش سرفاصله زمانی قطارشهری در مسیر توسعه خط یک (فرودگاه) خبر داد.
   به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین المل، میثم زارع ضمن اعلام این مطلب افزود: به میمنت دهه مبارک کرامت و میلاد امام رضا علیه السلام و پیرو برگزاری جلسات هماهنگی مسوولان شرکت بهره‌برداری قطارشهری و فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد و بررسی ساعات اوج پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه و همچنین با توجه به افزایش مسافران ورودی به شهر مشهد و تقاضای شهروندان، سرویس‌دهی قطارشهری در مسیر توسعه خط یک به طرف فرودگاه 2 ساعت افزایش یافت.
   وی تصریح کرد: سرفاصله زمانی این مسیر حدود 6 دقیقه کاهش پیدا کرده و سرویس‌دهی در نوبت صبح از ساعت 6 الی 9 و در نوبت عصر از ساعت 15 الی 21 انجام می شود؛ همچنین سرفاصله زمانی 30 دقیقه‌ای به 24 دقیقه کاهش پیدا کرده است.
   وی خاطرنشان کرد: افزایش زمان سرویس‌دهی در مسیر توسعه خط تابع تقاضای سفر و افزایش مسافر می‌باشد که در صورت نیاز این آمادگی در شرکت بهره‌برداری قطار شهری به منظور سرویس‌دهی تمام وقت در این مسیر وجود دارد.
   سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد ادامه داد: با توجه به اینکه بوستان ریحانه به عنوان بزرگترین بوستان تخصصی بانوان شرق کشور ایستگاه اختصاصی قطارشهری دارد به بانوان توصیه می‌شود در ایام در بازه زمانی شش تا نه صبح از قطارشهری استفاده کنند. 

   تعداد بازدید: 684
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,831,969
  تعداد بازدید امروز : 224
  تعداد بازدید دیروز : 1,785
  آخرین به روزرسانی : 1400/11/02 13:57
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد