•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 200
   کد: 98624
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۲/۲۸

   برگزاری مانور مبارزه با عملیات خرابکارانه در قطارشهری مشهد

   این مانور با همکاری شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد و یگان ویژه نیروی انتظامی خراسان رضوی در ایستگاه آزادی قطارشهری مشهد برگزار می‌شود که مرحله اول آن سال گذشته در همین ایستگاه برگزار شده بود.
   برگزاری مانور مبارزه با عملیات خرابکارانه در قطارشهری مشهد

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: مانور مبارزه با عملیات خرابکارانه در قطارشهری مشهد با ویژگی رهایی گروگان مطابق ساعت 23 امشب در محل ایستگاه آزادی برگزار می‌گردد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، قاسم طاهری افزود: در این مانور گروه خرابکار که اقدام به گروگان‌گیری مسافران در یکی از واگن‌های قطارشهری می‌کنند با آمادگی یگان ویژه نیروی انتظامی خراسان رضوی مواجه می‌شوند و در اقدامی غافلگیرانه موفق به خلع سلاح و آزادی گروگان‌ها می‌شوند.
   وی یادآور شد: هم‌چنین حضور ماموران نیروی انتظامی در صحنه سبب ایجاد حس آرامش در بین مسافران و شهروندان می‌شود و وجود امکانات لازم امنیتی به آنان آرامش خاطر را تامین می‌کند.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد تصریح کرد: مهم‌ترین هدف برگزاری این مانور آمادگی نیروها برای جلوگیری از درگیری‌های مسلحانه و گروگان‌گیری در قطارشهری مشهد و ارتقای سطح آمادگی نیروهای یگان ویژه خراسان رضوی است.
   طاهری اضافه کرد: از دیگر اهداف این مانور سنجش آمادگی تیم رهایی گروگان در مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی و نشان دادن توان لازم و واکنش ارباب رجوع و کارکنان در مواجهه با این قبیل تهدیدات است.
   یادآوری می‌شود، این مانور با همکاری شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد و یگان ویژه نیروی انتظامی خراسان رضوی در ایستگاه آزادی قطارشهری مشهد برگزار می‌شود که مرحله اول آن سال گذشته در همین ایستگاه برگزار شده بود.

   تعداد بازدید: 200
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,832,113
  تعداد بازدید امروز : 368
  تعداد بازدید دیروز : 1,785
  آخرین به روزرسانی : 1400/11/02 13:57
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد