•  
   منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
   تعداد بازدید: 79
   کد: 198053
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶

   اهمیت مراقبت و خود کنترلی شهروندان در توقف شیوع ویروس کرونا / توجه شهروندان به رعایت نکات بهداشتی در استفاده از حمل ونقل عمومی قابل تقدیر است

   شهردار مشهد، با اشاره به فعال شدن خطوط قطار شهری و عادی شدن سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی در تمامی خطوط گفت: مراقبت و خود کنترلی شهروندان در توقف و کاهش شیوع ویروس کرونا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
   اهمیت مراقبت و خود کنترلی شهروندان در توقف شیوع ویروس کرونا / توجه شهروندان به رعایت نکات بهداشتی در استفاده از حمل ونقل عمومی قابل تقدیر است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی امروز در حاشیه بازدید از نحوه سرویس دهی خطوط قطار شهری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا که با حضور فرماندار، رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر و معاون شهردار در این حوزه انجام شد، اظهار کرد: براساس تصمیم شورای شهر مشهد از امروز سه شنبه 6 خرداد ماه، خطوط قطار شهری پس از حدود دو ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، مجدد آغاز به کار کردند.
   وی افزود: برای بازدید از نحوه خدمات دهی و رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی درسرویس دهی به شهروندان، امروز به همراه فرماندار مشهد و رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل وترافیک شورای اسلامی شهر در ایستگاه های خط یک و دو قطار شهری حضور پیدا کردیم که خوشبختانه شاهد رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان بودیم.
   شهردار مشهد بیان کرد: امیدواریم با توجه به عادی شدن ساعت سرویس دهی خطوط قطار شهری، شهروندان همکاری خوب خود را در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش در بهره گیری از ناوگان حمل ونقل عمومی ادامه دهند.
   کلائی خاطرنشان کرد: همکاران ما در ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری در حد امکان به شهروندان فاقد ماسک کمک خواهند کرد و از ورود افراد بدون ماسک به واگن‌ های قطار ممانعت خواهد شد اما رعایت و خودکنترلی شهروندان در راستای حفظ سلامتی خودشان از اهمیت بیشتری برخوردار است.
   گفتنی است که سرویس دهی خطوط قطار شهری مشهد از تاریخ 25 اسفند 98 تا پنج اردیبهشت 99 برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود که با مصوبه شورای شهر از امروز 6 اردیبهشت مجدد فعالیت خود را از سر خواهدگرفت.

   تعداد بازدید: 79
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 946,655
  تعداد بازدید امروز : 1,974
  تعداد بازدید دیروز : 1,696
  آخرین به روزرسانی : 1399/05/23 13:35
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد