•  
   منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
   تعداد بازدید: 526
   کد: 196522
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد؛

   زمان قطعی بازگشایی احتمالی یا تمدید تعطیلی قطار شهری مشهد ۱۵ اردیبهشت ماه مشخص می‌شود

   در خصوص ماسک هم فعلا ابلاغیه ای مبنی بر استفاده اجباری به دست ما نرسیده است، لیکن ما به صورت توصیه ای از مردم تقاضا داریم از ماسک و دستکش استفاده کنند و اگر دستورالعمل و قوانینی ابلاغ شود منطبق به آن ساز و کار و تمهیدات لازم در نظر گرفته می شود.
   زمان قطعی بازگشایی احتمالی یا تمدید تعطیلی قطار شهری مشهد ۱۵ اردیبهشت ماه مشخص می‌شود

   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد گفت: در جلسه روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص تمدید یا بازگشایی خطوط قطار شهری مشهد تصمیم گیری می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم درباره بازگشایی مجدد قطار شهری، افزود: بر اساس آخرین مصوبه شورای شهر مشهد در خصوص زمان بازگشایی خط یک و دو قطار شهری مشهد، این خطوط کماکان تا ۱۵ اردیبهشت ماه تعطیل خواهند بود.
   وی اضافه کرد: در جلسه دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه شورای شهر مشهد، در خصوص تمدید یا بازگشایی خطوط یک و دو قطار شهری مشهد تصمیم گیری می‌شود و زمان قطعی بازگشایی به اطلاع شهروندان مشهدی می‌رسد.
   مبین مقدم با اشاره به اینکه شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد آمادگی لازم جهت بازگشایی مجدد را دارد، گفت: بر اساس پروتکل های تدوین شده وزارت بهداشت جهت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، دستور العمل ها و پروتکل های مورد نیاز در مترو تهیه شده است که با بازگشایی خطوط قطار شهری این پروتکل به صورت کامل اجرایی می‌شود.
   مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد در خصوص اجباری شدن استفاده از ماسک در قطار شهری مشهد، خاطرنشان کرد: در خصوص ماسک هم فعلا ابلاغیه ای مبنی بر استفاده اجباری به دست ما نرسیده است، لیکن ما به صورت توصیه ای از مردم تقاضا داریم از ماسک و دستکش استفاده کنند و اگر دستورالعمل و قوانینی ابلاغ شود منطبق به آن ساز و کار و تمهیدات لازم در نظر گرفته می شود.
   وی ادامه داد: خوشبختانه امروز در سطح شهر مشهد و اتوبوس‌ها شاهد آن هستیم که شهروندان به خوبی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت می‌کنند و از وسایل جلوگیری از انتقال ویروس کرونا مانند ماسک نیز بهره می‌گیرند لذا انتظار داریم که مردم در استفاده از قطار شهری نیز الزامات بهداشتی را رعایت کنند.
   مبین مقدم بیان کرد: در صورت بازگشایی مجدد قطار شهری مشهد، طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در ایستگاه‌ها و واگن‌های قطار شهری مشهد اجرایی می‌شود از طرف دیگر طرح ضدعفونی مداوم ایستگاه‌ها و واگن‌های قطار شهری در دستور کار ما قرار خواهد گرفت.

   تعداد بازدید: 526
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,679,245
  تعداد بازدید امروز : 403
  تعداد بازدید دیروز : 1,548
  آخرین به روزرسانی : 1400/09/13 13:51
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد