•  
   منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
   تعداد بازدید: 232
   کد: 195597
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد تاکید کرد؛

   تمدید اجاره غرفه ها در ایستگاه های قطار شهری مطابق مصوبه حمایتی شورای اسلامی شهر

   با پیگیری های انجام شده از سوی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، تمامی چک های ارسال شده به بانک و وجوه اخذ شده که سررسید آن در بازه زمانی تعطیلی قطار شهری باشند توسط پیمانکار به غرفه داران عودت یا به حساب بستانکاری آنان منظور می شود.
   تمدید اجاره غرفه ها در ایستگاه های قطار شهری مطابق مصوبه حمایتی شورای اسلامی شهر

   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه غرفه های قطار شهری توسط پیمانکار به متقاضیان واگذار شده است، تاکید کرد: تمدید اجاره یا واگذاری غرفه ها به متقاضیان، مطابق مصوبه شورای شهر در خصوص حمایت از آسیب دیگان از ویروس کرونا خواهد بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم با اشاره به انتشار پیام هایی در شبکه های مجازی در خصوص تمدید قراردادهای غرفه های تجاری ایستگاه های قطار شهری افزود: روز گذشته پیام هایی در شبکه های مجازی منتشر شد مبنی بر این که این شرکت در قبال اخذ ودیعه و همچنین وصول چک از غرفه داران در ایام تعطیلی برخلاف مصوبه حمایتی شورای اسلامی شهر وتاکیدات شهردار برحمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا اقدام به تمدید قرارداد کرده است.
   وی اضافه کرد: طبق بررسی انجام شده مشخص شد که پیامک ارسالی، که از قبل تعریف شده در سامانه پیامکی پیمانکار تعریف شد و برای تعداد محدودی از غرفه داران به صورت سیستماتیک چند روز قبل از پایان قرارداد هر غرفه و مطابق روال معمول ارسال شده و الزام آور نبوده است.
   وی با بیان اینکه هم اکنون غرفه دارانی که تمایل به تمدید قراداد دارند می توانند بدون پرداخت وجه الضمان نسبت به تمدید اقدام نمایند، اظهارکرد: چک های برداشت شده از حساب غرفه داران نیز مربوط به مطالبات پیمانکار از غرفه داران در سررسید قبل از تعطیلی قطار شهری بوده که توسط بانک به صورت اتومات برداشته شده است.
   مبین مقدم ادامه داد: با پیگیری های انجام شده از سوی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، تمامی چک های ارسال شده به بانک و وجوه اخذ شده که سررسید آن در بازه زمانی تعطیلی قطار شهری باشند توسط پیمانکار به غرفه داران عودت یا به حساب بستانکاری آنان منظور می شود.
   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد گفت: در راستای حمایت از غرفه داران، دوشنبه ۲۵ فروردین ماه، جلسه ای با مدیرعامل شرکت «یکتا پیشگامان مشهد» پیمانکار غرفه ها و نمایندگان غرفه داران در محل شرکت بهره برداری قطارشهری برگزار و در خصوص نحوه تمدید قرادادها، وصول نشدن چک ها تا اطلاع ثانوی و اعمال تعدیل قراردادهای اجاره مطابق مصوبه حمایتی شورای اسلامی شهر مشهد تصمیم گیری شد.

   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,410,277
  تعداد بازدید امروز : 465
  تعداد بازدید دیروز : 871
  آخرین به روزرسانی : 1400/02/21 14:16
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد