•  
   منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
   تعداد بازدید: 142
   کد: 195259
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   تصمیم جدیدی برای فعالیت مجدد ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری گرفته نشده/ فعالیت اتوبوس هاو قطار شهری منوط به تصمیمات بالادستی و شهردار مشهد است

   تصمیم گیری در خصوص فعالیت مجدد ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری منوط به تصمیمات بالادستی، مصوبات شورای اسلامی شهر و شهردار مشهد خواهد بود و هنوز تصمیمی برای زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی پس از 23 فروردین گرفته نشده است.
   تصمیم جدیدی برای فعالیت مجدد ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری گرفته نشده/ فعالیت اتوبوس هاو قطار شهری منوط به تصمیمات بالادستی و شهردار مشهد است

   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: درحال حاضر تصمیم جدیدی برای فعالیت مجدد ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری گرفته نشده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: تصمیم گیری در خصوص فعالیت مجدد ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری منوط به تصمیمات بالادستی، مصوبات شورای اسلامی شهر و شهردار مشهد خواهد بود و هنوز تصمیمی برای زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی پس از 23 فروردین گرفته نشده است.
   وی اضافه کرد: اما با این وجود با توجه به این که احتمال دارد در اردیبهشت یا خرداد و هر زمانی پس از کاهش خطر ابتلا شهروندان به ویروس کرونا قطار شهری و اتوبوسرانی فعال شده و فعالیت پروژه های عمرانی به روال عادی باز گردد جلسه ای برگزار و مقرر شد که سازمان های مربوطه پروتکل هایی را درخصوص نحوه فعالیت مرتبط با اتوبوسرانان و کارکنان فعال در پروژه های عمرانی تهیه کنند .
   وی ادامه داد: در این جلسه تاکید شد تا در پروتکل ها ضوابط مرتبط با نحوه فعالیت ناوگان حمل ونقل عمومی با هدف حفظ سلامت شهروندان، ساعات خدمات دهی اتوبوس ها وقطارها، تعداد مناسب مسافر برای هر اتوبوس وقطار، ملزومات بهداشتی برای حفظ سلامتی اتوبوسرانان وهمچنین کارکنان فعال در پروژه های عمرانی با توجه به شرایط زمان فعالیت مجدد حمل ونقل عمومی و پروژه های عمرانی آماده تا در زمان فعالیت مجدد مورد استفاده قرارگیرد.
   گفتنی است؛ براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، تعطیلی خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری تا 23 فروردین تمدید و تصمیم گیری درخصوص زمان و نحوه سرویس دهی به شهردار مشهد تفویض شده است.

   تعداد بازدید: 142
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,410,247
  تعداد بازدید امروز : 435
  تعداد بازدید دیروز : 871
  آخرین به روزرسانی : 1400/02/21 14:16
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد