•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 102
   کد: 172672
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
   در اولین جلسه کمیته بررسی لوایح شهرداری در سال 98 صورت گرفت؛

   بررسی پیش‌نویس لایحه‌ کسر کرایه بلیت قطارشهری بر مبنای میزان مسافت

   پیش‌نویس لایحه‌ای درباره تفویض اختیار عقد قراردادهای پشتیبانی و توسعه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات با شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزار در قالب ترک تشریفات به شهرداری مشهد نیز توسط اعضای کمیته مورد بررسی قرار گرفت.
   بررسی پیش‌نویس لایحه‌ کسر کرایه بلیت قطارشهری بر مبنای میزان مسافت

    مدیر امور شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد مقدس از بررسی پیش‌نویس لایحه‌ کسر کرایه بلیت قطارشهری بر مبنای میزان مسافت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مریم علیزاده بیان کرد: با توجه به سیاست‌های تکلیفی شورای اسلامی شهر مبنی بر ارائه روش‌های نوین پرداخت کرایه شناور (براساس مسافت، زمان، ایام خاص و غیره)، کمیته بررسی لوایح ضمن تاکید بر دستاوردهای مثبت این طرح از جمله هوشمندسازی سامانه‌های حمل و نقل، استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، جلب رضایت شهروندان و برقراری عدالت اجتماعی، با ارسال لایحه به شورا موافقت نمود. وی افزود: مقرر گردید دستورالعمل مربوطه، در قالب الگوی استاندارد تهیه و پس از اخذ تاییدیه های لازم، به شورای اسلامی شهر ارائه شود.
   وی در خصوص مصوبه دیگر این جلسه گفت: پیش‌نویس لایحه‌ای درباره تفویض اختیار عقد قراردادهای پشتیبانی و توسعه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات با شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزار در قالب ترک تشریفات به شهرداری مشهد نیز توسط اعضای کمیته مورد بررسی قرار گرفت.
   به گفته علیزاده با توجه به ظرفیت‌های قانونی موجود در این زمینه از جمله بند 2 ذیل ماده 31 و ماده 33 آیین نامه معاملاتی شهرداری تهران تسری یافته به مراکز استان‌ها و کلان شهرهای کشور، کمیته بررسی لوایح ضرورتی برای ارسال موضوع در قالب لایحه به شورای اسلامی شهر تشخیص نداد، اما مقرر شد با همکاری مدیریت حقوقی نسبت به رفع ابهامات به وجود آمده و شفاف سازی نحوه استفاده از این ظرفیت‌های قانونی در انجام معاملات در قالب ترک تشریفات اقدام شود.

   تعداد بازدید: 102
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 679,692
  تعداد بازدید امروز : 348
  تعداد بازدید دیروز : 1,526
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/16 16:07
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد