26°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 شهریور 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 79
   کد: 134974
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
   با افزایش 6 ساعته سرویس‌دهی صورت گرفت؛

   استقبال 2.5 برابری مسافران از ایستگاه فرودگاه قطار شهری مشهد

   در صورت استقبال زائران و مجاوران از قطار شهری در ایستگاه فرودگاه بعد از 15 مهر، زمان سرویس‌دهی کاهش نیافته و به همین صورت ادامه خواهد یافت.
   استقبال 2.5 برابری مسافران از ایستگاه فرودگاه قطار شهری مشهد

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: بعد از افزایش 6 ساعته سرویس‌دهی در ایستگاه فرودگاه خط یک قطار شهری مشهد، شاهد استقبال 2.5 برابری مسافران از این ایستگاه بوده‌ایم.
   قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: با توجه به ساعات اوج پروازهای ورودی و خروجی، آغاز موج سفرهای تابستانی و همچنین عزیمت حجاج بیت‌الله الحرام از 25 مرداد ماه سال جاری شاهد افزایش 6 ساعته سرویس‌دهی در ایستگاه فرودگاه خط یک قطار شهری مشهد بوده‌ایم.
   وی افزود: بر این اساس سرویس‌دهی در ایستگاه فرودگاه خط یک قطار شهری مشهد از ۲۵ مردادماه تا ۱۵ مهرماه سال جاری با حدود ۶ ساعت افزایش خدمات از ساعت ۷ صبح الی 21:30 دقیقه با سرفاصله زمانی حدوداً ۲۰ دقیقه انجام می‌شود.
   طاهری بیان کرد: خوشبختانه این افزایش زمان سرویس‌دهی با استقبال زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی مواجه شده و از جابه‌جایی 400 مسافر در روز به بیش از هزار مسافر رسیده است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد عنوان کرد: در صورت استقبال زائران و مجاوران از قطار شهری در ایستگاه فرودگاه بعد از 15 مهر، زمان سرویس‌دهی کاهش نیافته و به همین صورت ادامه خواهد یافت. 

   تعداد بازدید: 79
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر