29°C آفتابی
اوقات شرعی
 • یکشنبه،29 مرداد 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر : خبرگزاری تسنیم
   تعداد بازدید: 52
   کد: 133417
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد در گفت‌وگو با تسنیم:

   دستگاه حفاری "خط ۳ قطار شهری" مشهدمقدس به چهارراه شهدا رسید

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: دستگاه حفاری خط ۳ قطار شهری مشهد از میدان فردوسی آغاز شده و از میدان شهدا عبور کرده و به حدود چهارراه شهدا نزدیک شده است.
   دستگاه حفاری "خط ۳ قطار شهری" مشهدمقدس به چهارراه شهدا رسید

   قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: ما به عنوان بهره‌بردار راغب هستیم که زمان خدمات‌رسانی در خط 2 قطار شهری افزایش داشته باشد اما برای این امر نیاز است تجهیزات مورد نیاز این امر از شرکت ساخت در اختیار شرکت بهره‌برداری قرار گیرد.

   وی بیان کرد: قطار شهری مشهد 4 خط دارد و خط یک با 24 ایستگاه فعال است و خط 2 آن که مجموعا 13 ایستگاه دارد هم اکنون با 6 ایستگاه در حال فعالیت بوده که تا پایان هفته به 7 ایستگاه می‌رسد.

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد با اشاره به اقدامات انجام شده برای به بهره‌برداری رسیدن خط 3 قطار شهری مشهد مقدس، خاطرنشان کرد: خط 3 قطار شهری هم اکنون در حال حفاری است و دستگاه حفاری مکانیزه که از میدان فردوسی حرکت کرده در حال حاضر از میدان شهدا عبور کرده و به نزدیک چهارراه شهدا رسیده است.

   طاهری ادامه داد: از سمت غرب مشهد نیز دستگاه دوم از میدان جانباز در حال عبور بوده و مطالعات خط 4 هم به اتمام رسیده و با به نتیجه رسیدن بخشی از خط 3 قطار شهری خط 4 قطار شهری هم کلنگ زنی می‌شود.

   وی تأکید کرد: با به بهره‌برداری رسیدن خط 2 قطار شهری مشهد امکان دسترسی شهروندان مشهدی به پایانه‌های اصلی ورود و خروج از شهر مشهد یعنی فرودگاه و راه آهن فراهم شده و مسافران می‌توانند بدون دغدغه از این امکان برای تردد خود استفاده کنند. 

   تعداد بازدید: 52
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر