29°C آفتابی
اوقات شرعی
 • یکشنبه،29 مرداد 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر : خبر گزاری تسنیم
   تعداد بازدید: 20
   کد: 133415
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد:

   ۲۰۰ میلیون مسافر توسط قطار شهری مشهد جابه‌جا شده‌اند

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: ۲۰۰ میلیون مسافر توسط شبکه ریلی درون شهری مشهد تا کنون جابه‌جا شده‌اند.
   ۲۰۰ میلیون مسافر توسط قطار شهری مشهد جابه‌جا شده‌اند

    مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: ۲۰۰ میلیون مسافر توسط شبکه ریلی درون شهری مشهد تا کنون جابه‌جا شده‌اند.

   به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، قاسم طاهری ظهر امروز در جریان بازدید از دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در استان خراسان‌رضوی اظهار داشت: شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد از ابتدای تأسیس خود تاکنون بالغ بر 200 میلیون جابه‌جایی مسافر داشته است.

   وی بیان کرد: بالاترین میزان جابه‌جایی را در روز ولادت امام رضا(ع)‌ و شهادت امام رضا(ع) داشته‌ایم که به حدود 170 هزار نفر رسیده و تعداد بسیار بالایی است.

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد ادامه داد: سال گذشته خط 2 قطار شهری مشهد در فاز نخست با 6 ایستگاه به بهره‌برداری رسید و ما آماده هستیم که در پایان این هفته ایستگاه مفتح را نیز از شرکت قطار شهری تحویل گرفته که در این صورت از میدان شهدا تا انتهای بلوار طبرسی 7 ایستگاه را داریم و از 6 صبح تا 13 به مردم خدمات رسانی می‌کنیم.

   طاهری خاطرنشان کرد: امید می‌رود تا ابتدای شهریور ماه ایستگاه شریعتی نیز آماده بهره‌برداری شده و ما بتوانیم از آن استفاده کنیم؛ پیش بینی این است که با بهره‌برداری از ایستگاه شریعتی روزانه 10 هزار نفر به تعداد مسافر شبکه حمل و نقل ریلی درون شهری مشهد افزوده شود و با تکمیل آن، این سیستم به 2 پایانه حمل و نقل بین شهری یعنی راه آهن و فرودگاه وصل شود.

   وی تأکید کرد: به محض نصب تجهیزات و تکمیل آنها بهره‌برداری از خط 2 قطار شهری مشهد را تمام وقت می‌کنیم که این موضوع بستگی به افتتاح ایستگاه شریعتی و تجهیزاتی است که به شرکت بهره‌برداری تحویل داده می‌شود.

   تعداد بازدید: 20
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر