26°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 شهریور 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 72
   کد: 132919
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۶
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد خبر داد:

   جابه‌جایی حدود 1.4 میلیون مسافر با قطار شهری در دهه کرامت

   در روز میلاد حضرت ساعت 8 صبح با حضور خادمان حرم مطهر رضوی در ایستگاه بسیج از مسافران با اهدای 8 هزار بسته نبات متبرک و گل و شیرینی به استقبال زائران رفتند.
   جابه‌جایی حدود 1.4 میلیون مسافر با قطار شهری در دهه کرامت

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: در دهه کرامت بیش از یک میلیون و 350 هزار نفر از طریق قطار شهری مشهد جابه‌جا شدند.
   قاسم طاهری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: در دهه کرامت بالغ بر یک میلیون و 350 هزار نفر با سرفاصله زمانی 4 دقیقه از طریق خطوط قطار شهری مشهد جابه‌جا شدند.
   وی افزود: بر این اساس همزمان با شب میلاد امام مهربانی‌ها، خط یک قطارشهری با 2 ساعت افزایش ساعت کاری تا ساعت 24 خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران بارگاه نورانی امام رضا(ع) را ادامه دادند.
   طاهری بیان کرد: از طرفی با توجه به اینکه روزهای جمعه سرویس‌دهی در خط یک قطار شهری از 7 صبح آغاز شد و در روز جمعه نیز برای استفاده مسافران از ساعت 6 صبح پذیرای آنان بود.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد یا شاره به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی تصریح کرد: در روز میلاد حضرت ساعت 8 صبح با حضور خادمان حرم مطهر رضوی در ایستگاه بسیج از مسافران با اهدای 8 هزار بسته نبات متبرک و گل و شیرینی به استقبال زائران رفتند. 

   تعداد بازدید: 72
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر