26°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 شهریور 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 89
   کد: 132887
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
   همزمان با شب میلاد امام رضا (ع) صورت می‌گیرد؛

   سرویس‌دهی خط یک قطار شهری مشهد تا ساعت 24

   از طرفی با توجه به اینکه روزهای جمعه سرویس‌دهی در خط یک قطار شهری از 7 صبح آغاز می‌شود فردا برای استفاده مسافران از ساعت 6 صبح پذیرای مسافران است.
   سرویس‌دهی خط یک قطار شهری مشهد تا ساعت 24

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: همزمان با شب میلاد مبارک امام رضا (ع) امشب سرویس‌دهی تا ساعت 24 ادامه دارد و فردا نیز از ساعت 6 صبح پذیرای مسافران هستیم.
   قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: همزمان با شب و روز میلاد با سعادت امام هشتم (ع) شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد برای رفاه حال زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی زمان سرویس‌دهی خط یک قطار شهری مشهد را افزایش داده‌ایم.
   وی افزود: بر این اساس امشب همزمان با شب میلاد امام مهربانی‌ها همکاران ما تا ساعت 24 آماده خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران بارگاه نورانی امام رضا(ع) هستند.
   طاهری بیان کرد: از طرفی با توجه به اینکه روزهای جمعه سرویس‌دهی در خط یک قطار شهری از 7 صبح آغاز می‌شود فردا برای استفاده مسافران از ساعت 6 صبح پذیرای مسافران است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد تصریح کرد: از طرفی فردا ساعت 8 صبح با حضور خادمان حرم مطهر رضوی در ایستگاه بسیج از مسافران با اهدای 5 هزار بسته نبات متبرک و 6 هزار گل و شیرینی استقبال می‌شود. 

   تعداد بازدید: 89
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر