26°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 شهریور 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 49
   کد: 130683
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد:

   صرفه‌جویی 7.5 میلیارد تومانی در ساخت شبیه‌ساز راهبری ناوگان

   صنعت حمل و نقل صنعتی نوپا بوده نیازمند حمایت است که برای بومی‌سازی تجهیزات از 3 سال گذشته اقدامات ارزنده‌ای آغاز شد و 40 تجهیز در سال‌های گذشته به بهره‌برداری رسید.
   صرفه‌جویی 7.5 میلیارد تومانی در ساخت شبیه‌ساز راهبری ناوگان

    مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: در ساخت شبیه‌ساز راهبری ناوگان نسبت به نمونه خارجی آن 7.5 میلیارد تومان صرفه‌جویی شده است.
   به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، قاسم طاهری در آیین رونمایی دستگاه شبیه‌ساز راهبری ناوگان و 38 پروژه مهندس معکوس و ساخت داخل اظهار کرد: شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد از ابتدا بهره‌برداری تا به امروز توفیق جابه‌جایی بیش از 190 میلیون مسافر را از طریق خط یک قطارشهری مشهد داشته و روزانه 130 هزار نفر از این خط استفاده می‌کنند.
   وی بیان کرد: صنعت حمل و نقل صنعتی نوپا بوده نیازمند حمایت است که برای بومی‌سازی تجهیزات از 3 سال گذشته اقدامات ارزنده‌ای آغاز شد و 40 تجهیز در سال‌های گذشته به بهره‌برداری رسید.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد افزود: امروز نیز 38 تجهیز به همراه دستگاه آموزش راهبری خط یک قطارشهری مشهد به عنوان نخستین تولیدکننده در خاورمیانه امروز به بهره‌برداری رسید.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد تصریح کرد: نمونه خارجی دستگاه آموزش راهبری 10 میلیارد تومان است که با مهندسی معکوس و ساخت داخل توسط یکی از مجموعه‌های وزارت دفاع 7.5 میلیارد تومان صرفه‌جویی داشته است.

   تعداد بازدید: 49
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر