26°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 شهریور 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 57
   کد: 129996
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
   16 تیرماه، همزمان با برگزاری آزمون سراسری دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد؛

   افزایش یک‌ساعته سرویس‌دهی و کاهش سرفاصله زمانی خط یک قطار شهری مشهد

   دسترسی به دانشگاه فردوسی از طریق ایستگاه پارک ملت ( ایستگاه 12) به راحتی امکان‌پذیر است.
   افزایش یک‌ساعته سرویس‌دهی و کاهش سرفاصله زمانی خط یک قطار شهری مشهد

   مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: با توجه به برگزاری آزمون سراسری دانشگاه‌ها در روز جمعه شانزدهم تیرماه جاری، ساعت سرویس‌دهی به مسافران به ویژه داوطلبان کنکور در این روز یک ساعت افزایش و سرفاصله زمانی ورود قطار به ایستگاه‌ها حدود 4 دقیقه کاهش می‌یابد.
   به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، قاسم طاهری با اشاره به اینکه سرویس‌دهی قطارشهری در روزهای تعطیل از ساعت 7 صبح و با سرفاصله زمانی 10 و 12 دقیقه صورت می‌پذیرد، افزود: به دلیل برگزاری آزمون سراسری سرویس‌دهی قطار شهری در روز جمعه شانزدهم تیرماه از ساعت 6 صبح آغاز و تا ساعت 22 ادامه خواهد داشت.
   وی خاطر نشان کرد: سرویس‎دهی از ساعت 6 تا 8:30 صبح و 12:45 تا 22 شب با سرفاصله زمانی 8 دقیقه صورت می‌پذیرد که داوطلبان کنکور در کمال آرامش و اطمینان و به موقع بتوانند با برنامه‌ریزی مناسب از این سامانه برای رسیدن به محل آزمون خود استفاده کنند.
   طاهری همچنین سرفاصله زمانی غیر از بازه سرویس‌دهی فوق الذکر را 10 و 12 دقیقه اعلام کرد.
   مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد با اشاره به اینکه خط یک قطارشهری مشهد به طول 24 کیلومتر و با 24 ایستگاه از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد‌ تا وکیل‌آباد روزانه 130 هزار نفر را جابه‌جا می‌کند، خاطرنسان کرد: دسترسی به دانشگاه فردوسی از طریق ایستگاه پارک ملت ( ایستگاه 12) به راحتی امکان‌پذیر است. 

   تعداد بازدید: 57
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر