•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 125
   کد: 126892
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد:

   حضور شرکت بهره‌برداری قطارشهری در گردهمایی صنعت حمل و نقل ریلی خاورمیانه

   ارائه کردن قابلیت‌ها و توانایی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های فعال در حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته و سرمایه‌گذاری کردن بر روی پروژه‌های ریلی و قطارهای سریع‌السیر از دیگر اهداف این نمایشگاه است.
   حضور شرکت بهره‌برداری قطارشهری در گردهمایی صنعت حمل و نقل ریلی خاورمیانه

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد در بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت حمل و نقل ریلی خاورمیانه در تهران حضور خواهد یافت.
   قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: بزرگ‌ترین کارخانه‌ها و کمپانی‌های تولیدکننده صنایع و تجهیزات حوزه حمل و نقل ریلی از ایران و سایر کشورهای جهان در بزرگ‌ترین نمایشگاه خاورمیانه که در تهران در روزهای 25 تا 28 اردیبهشت برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.
   وی افزود: این نمایشگاه با هدف دعوت به تولید کردن تجهیزات مورد نیاز راه‌آهن (ریلی)، ترن‌های زیرزمینی و شرکت‌های حمل و نقل، حضور به هم رسانیدن در جلسات پرسش و پاسخ با مدیران و صاحبان قدرت در صنعت ریلی و پرده‌برداری و معرفی کردن آخرین دستاوردها و فناوری‌ها در حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته برگزار می‌شود.
   طاهری بیان کرد: از طرفی ارائه کردن قابلیت‌ها و توانایی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های فعال در حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته و سرمایه‌گذاری کردن بر روی پروژه‌های ریلی و قطارهای سریع‌السیر از دیگر اهداف این نمایشگاه است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد در مورد اهداف شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد در این نمایشگاه نیز عنوان کرد: معرفی دستاوردها و توفیقات مدیریت شهری (معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد) در بهره‌برداری از خط یک و خط دو قطار شهری مشهد، معرفی توانمندی‌های شرکت در حوزه مهندسی معکوس و ساخت تجهیزات و قطعات مورد نیاز در راستای اقتصاد مقاومتی، معرفی توانمندی‌های شرکت در خصوص احصاء و تولید فرآیندهای سازمانی شرکت و معرفی توانمندی‌های شرکت در خصوص نرم‌افزارهای تخصصی قطار شهری (حمل و نقل ریلی) از اهداف شرکت برای حضور در این نمایشگاه بوده است.
   وی اضافه کرد: معرفی خدمات مهندسی به سایر متروهای کشور و اعلام آمادگی در خصوص ساخت تجهیزات و قطعات مورد نیاز، معرفی موقعیت‌های سرمایه‌گذاری و تبلیغات در متروی مشهد، شناسایی شرکت‌ها و کارخانه‌های توانمند در زمینه لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز ناوگان خط یک و خط دو و برگزاری جلسات با شرکت‌های خارجی در خصوص تأمین قطعات و نگهداری و تعمیرات بوژی و اورهال ناوگان از دیگر اهداف شرکت برای حضور در این نمایشگاه بزرگ است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد خاطرنشان کرد: متخصصان مشهدی در طی سال‌های گذشته اقدام به ساخت و مهندسی معکوس قطعات حساس قطار شهری مشهد کردند که این در این راستا تجهیزات مختلف قطار شهری تولید شده و بر همین اساس شرکت بهره‌برداری در نمایشگاه تهران حضور خواهد یافت. 

   تعداد بازدید: 125
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندهای مفید
  شهرداری مشهد
  متروی تهران
  متروی شیراز
  متروی تبریز
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 193,436
  تعداد بازدید امروز : 252
  تعداد بازدید دیروز : 572
  آخرین به روزرسانی : 1397/02/03 11:38
 • ارتباط با ما
  آدرس :

   مشهد - حاشیه بزرگراه بسیج - مقابل پایگاه چهاردهم شکاری امام رضا(ع)

  تلفن :33 22 42 33- 51 (98+)
  فاکس :11 33 42 33 - 51 (98+)
  رایانامه :metro@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد. 
  تامین و به روزرسانی محتوا:  شرکت بهره برداری قطار شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد