29°C آفتابی
اوقات شرعی
 • یکشنبه،29 مرداد 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 133
   کد: 124919
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
   از امروز سوم اردیبهشت صورت می‌گیرد؛

   کاهش 10 دقیقه‌ای سرفاصله زمانی در خط 2 قطارشهری مشهد

   با توجه به درخواست شهروندان مبنی بر کاهش سرفاصله زمانی رسیدن قطارشهری در خط 2 و همچنین تأکید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از فردا یک‌شنبه برابر با سوم اردیبهشت سرفاصله زمانی قطارها با 10 دقیقه کاهش به 20 دقیقه می‌رسد.
   کاهش 10 دقیقه‌ای سرفاصله زمانی در خط 2 قطارشهری مشهد

    مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: از امروز سوم اردیبهشت سرفاصله زمانی رسیدن قطارها در خط 2 قطار شهری مشهد از 30 دقیقه به 20 دقیقه کاهش می‌یابد.

    به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد قاسم طاهری اظهار کرد: خط 2 قطارشهری مشهد در اسفندماه سال گذشته با حضور جمعی از مدیران شهری، استانی و کشوری افتتاح شد.
   وی افزود: این خط ساعت سرویس‌دهی خود را از ساعت 7 تا 10 صبح آغاز کرد اما با توجه به درخواست شهروندان از زمان میلاد با سعادت امام علی (ع) با 4 ساعت افزایش سرویس‌دهی از ساعت 6 تا 13 انجام می‌شود.
   طاهری تصریح کرد: اما با توجه به درخواست شهروندان مبنی بر کاهش سرفاصله زمانی رسیدن قطارشهری در خط 2 و همچنین تأکید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از فردا یک‌شنبه برابر با سوم اردیبهشت سرفاصله زمانی قطارها با 10 دقیقه کاهش به 20 دقیقه می‌رسد.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد بیان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با افزوده شدن واگن‌های جدید در خط 2 قطارشهری مشهد شاهد افزایش ساعت کاری و همچنین کاهش سرفاصله زمانی باشیم.

   تعداد بازدید: 133
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر