29°C آفتابی
اوقات شرعی
 • یکشنبه،29 مرداد 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 122986
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
   از ابتدای بهار 96 به زائران نوروزی ارائه شد؛

   توزیع 3 هزار محصول فرهنگی و گردشگری در ایستگاه‌های قطار شهری مشهد

   نمایش معرفی جاذبه‌های مشهد با تأکید بر استفاده از قطار شهری برای جابه جایی در شهر در ایستگاه‌های پر تردد قطار شهری مشهد به اجرا در آمده است.
   توزیع 3 هزار محصول فرهنگی و گردشگری در ایستگاه‌های قطار شهری مشهد

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری شهرداری مشهد گفت: همزمان با نوروز 96، 3 هزار قلم محصول گردشگری و فرهنگی در ایستگاه‌های قطار شهری مشهد توزیع شده است.
   قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد اظهار کرد: توزیع ۳ هزار  قلم محصول گردشگری و فرهنگی برای زائران و مجاوران در ایستگاه‌های پرتردد قطار شهری مشهد یکی از اقدامات شرکت بهره‌برداری در استقبال از بهار بوده است.
   وی افزود: برای ایجاد فضای معنوی و پرنشاط در ایستگاه‌های پرتردد سرودخوانی نوجوانان مشهدی در حال اجرا است و از طرفی نمایش میدانی، حاجی فیروز، نقالی و پرفورمنس با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری در ایستگاه‌ها در حال برگزاری است.
   طاهری بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات فضاسازی ایستگاه فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد قطار شهری با نمادهای از حرم مطهر امام رضا (ع) بوده تا زائر در بدو ورود خود به شهر مشهد معنویت شهر امام هشتم (ع) را حس کند.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد خاطرنشان کرد: نمایش معرفی جاذبه‌های مشهد با تأکید بر استفاده از قطار شهری برای جابه‌جایی در شهر در ایستگاه‌های پر تردد قطار شهری مشهد به اجرا در آمده است. 

   تعداد بازدید: 48
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر