29°C آفتابی
اوقات شرعی
 • یکشنبه،29 مرداد 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 349
   کد: 120180
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
   با توجه به بارش برف طی 24 ساعت گذشته صورت گرفت؛

   کاهش سرفاصله زمانی قطار شهری مشهد/ افزایش ساعت خدمات‌رسانی به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد

   سرفاصله زمانی قطارها به 6 دقیقه کاهش یافته که در صورت نیاز و مشاهده ازدحام شهروندان در ایستگاه‌ها به 5 دقیقه نیز کاهش می‌یابد.
   کاهش سرفاصله زمانی قطار شهری مشهد/ افزایش ساعت خدمات‌ رسانی به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد

    مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد با بیان اینکه سرفاصله زمانی قطارشهری به 6 دقیقه کاهش یافته است، گفت: شب گذشته خدمات‌رسانی به قطار شهری مشهد به فرودگاه شهید هاشمی نژاد تا ساعت 22:30 دقیقه ادامه یافت.
   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، قاسم طاهری در خصوص تمهیدات در نظر گرفته شده با توجه به برف کم‌نظیر شهر مشهد اظهار کرد: همکاران ما به صورت 24 ساعته در حال ارائه خدمت بودند و عملیات برف‌روبی ریل‌ها، ایستگاه‌ها و همچنین جلوگیری از یخ‌زدگی سوزن‌ها از شب گذشته آغاز شد.
   وی افزود: از امروز صبح نیز خدمات‌رسانی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد از همان ساعت 6 صبح طبق روزهای گذشته آغاز شد اما شب گذشته با دستور معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد خدمات‌رسانی به فرودگاه مشهد تا ساعت 22:30 دقیقه ادامه داشت و در این راستا 3 رام قطار نیز در مسیر اضافه شد.
   طاهری بیان کرد: درخواست ما از شهروندان عزیز این است که به دلیل لغزندگی ایستگاه‌ها حتماً از فرش‌های لاستیکی در مسیر استفاده نمایند و شهروندان دقت ویژه‌ای نیز به سالمندان و کودکان داشته باشند.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد ادامه داد: خوشبختانه امروز شهروندان همکاری بسیار مناسبی با یکدیگر داشتند و درخواست ما از شهروندان این است برای عزیمت به مقاصد خود حتماً زودتر حرکت کنند تا مشکل خاصی رخ ندهد.
   طاهری خاطرنشان کرد: سرفاصله زمانی قطارها به 6 دقیقه کاهش یافته که در صورت نیاز و مشاهده ازدحام شهروندان در ایستگاه‌ها به 5 دقیقه نیز کاهش می‌یابد.

   تعداد بازدید: 349
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر