29°C آفتابی
اوقات شرعی
 • یکشنبه،29 مرداد 1396
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 175
   کد: 115470
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد:

   برگزاری مانور خروج قطار از خط از مجموعه مانورهای واکنش در شرایط اضطراری

   این مانور با هدف آموزش پرسنل، بهبود عملکرد، شناخت نقاط ضعف و قوت، تمرین تخصصی نیروهای درگیر در مانور و آشنایی و مطالعه دستورالعمل‌های مرتبط برگزار خواهد شد.
   برگزاری مانور خروج قطار از خط از مجموعه مانورهای واکنش در شرایط اضطراری

    مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد از برگزاری مانور «خروج قطار از خط» از مجموعه مانورهای واکنش در شرایط اضطراری در راستای برگزاری مانورهای سالیانه این شرکت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، قاسم طاهری در این خصوص افزود: این مانور همزمان با ساعت 23 یکشنبه شب، 5 دی ماه در حدفاصل ایستگاه آزادی و پارک ملت و پس از اتمام سرویس‌دهی عمومی برگزار می‌شود و تا بامداد روز دوشنبه به طول خواهد انجامید.
   وی تصریح کرد: این سومین مانوری خواهد بود که از ابتدای سال جاری توسط شرکت بهره‌برداری برگزار شده و تا پایان سال نیز سه مانور دیگر برگزار خواهیم کرد.
   طاهری خاطرنشان کرد: یکی از خطراتی که متروها را تهدید می‌کند و خدمات‌رسانی را مختل می‌سازد بحث خروج قطار از خط می‌باشد که به همین منظور پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته تا به منظور افزایش توانمندی پرسنل مانور مذکور به اجرا درآید.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد یادآور شد: این مانور با هدف آموزش پرسنل، بهبود عملکرد، شناخت نقاط ضعف و قوت، تمرین تخصصی نیروهای درگیر در مانور و آشنایی و مطالعه دستورالعمل‌های مرتبط برگزار خواهد شد.

   تعداد بازدید: 175
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر